Nr katalogowy: 44

Stanisław ŻUKOWSKI (1873-1944)

Nr katalogowy: 44

Puszcza Świsłocka, 1933

olej, płótno; 59 x 71 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: S ŻUKOWSKI / 2000 ZŁ / PUSZCZA ŚWISŁOCKA / BIAŁOWIEŻA / 1933.
Cena wywoławcza 45 000 zł