Nr katalogowy: 43

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 43

Pomarańczowa droga [Droga w wieczornym świetle]

olej, płótno naklejone na tekturę; 19 x 30 cm;
sygnowany p. d.: M.G.W
estymacja: 5 000 - 6 000 zł