Nr katalogowy: 42

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 42

Dom w zieleni, 1908-1909

olej, deska; 46 x 61 cm;
sygn. i dat. l. d.: JÓZEF RAPACKI 1908-1909.
estymacja: 25 000 - 28 000 zł