Nr katalogowy: 41

Jan STYKA (1858-1925)

Nr katalogowy: 41

Neron w Baiae, ok. 1900

olej, tektura; 59,5 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jan Styka.
estymacja: 350 000 - 450 000 zł