Nr katalogowy: 36

Kazimierz MIRECKI (1830-1911)

Nr katalogowy: 36

Portret mężczyzny, 1892

olej, płótno; 73 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Mirecki / 92 r.
estymacja: 15 000 - 19 000 zł