Nr katalogowy: 35

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

Nr katalogowy: 35

Bartosz Głowacki, przed 1910

olej, tektura; 46 x 38,5 cm;
sygn. p. g.: P. STACHIEWICZ.
Cena wywoławcza 13 000 zł