Nr katalogowy: 34

Nr katalogowy: 34

Półakt, ok. 1930

olej, tektura; 62 x 47,5 cm;
sygn. l. d.: WWeiss
estymacja: 22 000 - 28 000 zł
Cena sprzedaży 24 000 zł