Nr katalogowy: 33

Stanisław MOSZYŃSKI (1869-1907)

Nr katalogowy: 33

W oczekiwaniu na Marynę

olej, płótno; 100 x 56 cm;
sygn. l. d.: S. Moszyński.
Cena wywoławcza 5 500 zł