Nr katalogowy: 23

Zbigniew GOSTWICKI (1906-2003)

Nr katalogowy: 23

Widok Krakowa / Portret matki - obraz dwustronny

olej, płótno; 69 x 54,5 cm (w świetle oprawy).
Lit. Porównawcza: Zbigniew Gostwicki 1906-2003, Kraków 2005
estymacja: 7 000 - 9 000 zł