Nr katalogowy: 17

Stanisław EJSMOND (1894-1939)

Nr katalogowy: 17

Róże

olej, tektura; 37 x 27 cm;
sygn. p. g.: S. EJSMOND (ryta końcówką pędzla).
Cena wywoławcza 2 000 zł