Nr katalogowy: 16

Anna MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA (1912-1986)

Nr katalogowy: 16

Martwa natura z jaśminem, 1943

olej, sklejka; 122 x 87 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Maślakiewicz - Brzozowska 1943 r.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł