Nr katalogowy: 15

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 15

Vita contemplativa, ok. 1925

olej, tektura; 33,5 x 48,5 cm;
sygn. p. d.: Wlastimil / Hofman.
Cena wywoławcza 22 000 zł