Nr katalogowy: 8

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 8

Biały szpic, ok. 1912

akwarela, papier; 46 x 39 cm;
sygn. p. d.: JFałat
estymacja: 30 000 - 35 000 zł