Nr katalogowy: 1305

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

Nr katalogowy: 1305

Kompozycja nr 1, lata 70./80. XX w.

technika własna graficzna, papier; 42 x 46,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: St. Borysowski (ołówkiem).
estymacja: 3 000 - 4 000 zł