Nr katalogowy: 1304

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 1304

Akt kobiety, 1965

olej, karton przyklejony na tekturę, 14,5 x 7 cm;
sygn. i dat. l. d.: LESZEK STAŃKO 1965.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł