Nr katalogowy: 346

Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

Nr katalogowy: 346

Kompozycja - Tryptyk, 1984

każda grafika sygnowana, datowana i opisana u dołu: H.C 28/150 J. Dobko
estymacja: 1 200 - 1 600 zł