Nr katalogowy: 333

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

Nr katalogowy: 333

Bez tytułu - 1910

akwarela, ołówek, papier; 29 x 26,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: [gmerk artysty]; numerowana l. d.: 1910 (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 600 zł