Nr katalogowy: 332

Jerzy STAJUDA (1936-1992)

Nr katalogowy: 332

Bez tytułu - 1404, 1963

akwarela, tusz, piórko, papier; 19 x 11 cm (w świetle passe-partout);
numerowany i datowany u dołu: 1404 , [19]63 (ołówkiem).
estymacja: 1 000 - 1 300 zł