DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 332



Jerzy STAJUDA (1936-1992)

Nr katalogowy: 332

Bez tytułu - 1404, 1963

akwarela, tusz, piórko, papier; 19 x 11 cm (w świetle passe-partout);
numerowany i datowany u dołu: 140...

Zobacz pełne informacje
Cena wywoławcza 800 zł