Nr katalogowy: 331

Tadeusz WLAZŁO (1923-2003)

Nr katalogowy: 331

Portret, 1982

olej, płótno; 54 x 37 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. na odwrocie: TADEUSZ / WLAZŁO / 1982.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena oferowana 6 500 zł