Nr katalogowy: 329

Maciej LACHUR (1927-2008)

Nr katalogowy: 329

Ranny partyzant, ok. 1963

olej, tektura; 78 x 42 cm;
sygn. l. d.: M. LACHUR;
estymacja: 12 000 - 17 000 zł