Nr katalogowy: 328

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

Nr katalogowy: 328

Martwa natura z Cézannem, 2019

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Joniak 19,
Cena wywoławcza 15 000 zł