Nr katalogowy: 311

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 311

Lampa,1980

olej, płótno; 138,5 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ / ZWIERZCHOWSKI /
estymacja: 25 000 - 35 000 zł