Nr katalogowy: 311

Andrzej ZWIERZCHOWSKI (ur. 1954)

Nr katalogowy: 311

Lampa,1980

olej, płótno; 138,5 x 110 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ANDRZEJ / ZWIERZCHOWSKI /
„LAMPA" / 1980 / 135 x 120.
Cena wywoławcza 20 000 zł