Nr katalogowy: 310

Hanna Dąbkowska-Skriabin (1932-2013)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu, 1959

olej, płótno; 61 x 45 cm;
sygn. i dat. l. d.: DĄBKOWSKA 59.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł