Nr katalogowy: 309

Andrzej FOGTT (ur. 1950)

Nr katalogowy: 309

Góra Wolności, 1991

olej, płótno; 186 x 131 cm;
sygn. i dat. p. g.: Fogtt 1991 R (wydrapane w warstwie malarskiej);
Cena wywoławcza 19 000 zł