Nr katalogowy: 303

Erna ROSENSTEIN (1913-2004)

Nr katalogowy: 303

Kompozycja

akwarela, tusz, papier; 18,5 x 13 cm;
sygn. l. d.: Erna Rosenstein;
Praca przed konserwacją.

Cena wywoławcza 3 200 zł