Nr katalogowy: 304

Jan LEBENSTEIN (1930-1999)

Nr katalogowy: 304

Figura, 1956

akwarela, tusz, papier milimetrowy; 58 x 38 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: LEBENSZTEJN 56 (ołówkiem);
estymacja: 15 000 - 18 000 zł