Nr katalogowy: 302

Marian CZAPLA (1946-2016)

Nr katalogowy: 302

Wyrok, z cyklu: Ecce Homo, 1991-1999

akryl, płótno; 180 x 120 cm;
sygn. i dat. l. g.: czapla / ‘99;

Cena wywoławcza 17 000 zł