Nr katalogowy: 417

Igor PANCHUK (ur. 1981)

Nr katalogowy: 417

Wiatr

akryl, olej, płótno; 80 x 70 cm;
sygn. l. d.: IP (monogramem).
estymacja: 2 000 - 2 600 zł