Nr katalogowy: 412

Paweł KORAB KOWALSKI (ur. 1974)

Nr katalogowy: 412

Patriot, 2018

technika mieszana, akryl, olej, płótno; 181 x 181 cm
(połączone dwa płótna);
estymacja: 8 000 - 11 000 zł