Nr katalogowy: 413

Sandra TREJDEROWSKA (ur. 1996)

Nr katalogowy: 413

Cierpienie, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 49,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
61,5 x 68 cm (wymiar arkusza); sygn., dat. i opisana u dołu: "Cierpienie" 4/20 akwaforta / ak
estymacja: 1 000 - 1 400 zł