Nr katalogowy: 1301

Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)

Nr katalogowy: 1301

Portret Marii Englert

olej, płótno; 100 x 76 cm;
na odwrocie, na płótnie naklejka wystawowa z galerii APENDIX Pawła Sosnowskiego z maszynowo wypisanym autorem oraz tytułem obrazu. W
estymacja: 4 800 - 6 400 zł