Nr katalogowy: 1302

ZBIGNIEW KOWALEWSKI (1914-2004)

Nr katalogowy: 1302

Opiekun, 1972

olej, płótno; 50,5 x 66,5 cm;
sygn. l. d.: Z.Kowalewski 72
estymacja: 4 800 - 6 400 zł