Nr katalogowy: 1035

Luigi ALLAVENA (1878-1959)

Nr katalogowy: 1035

Para obrazów

1. Praczki 2. Pejzaż południowy
każdy: akwarela, papier; 28,4 x 10,8 cm; sygn. p. d.: L. Allavena;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł