Nr katalogowy: 1032

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 1032

Widok na Wawel, 1940

akwarela, papier; 18,5 x 30 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Stanisław Poraj Fabijański Kraków 1940.;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł