Nr katalogowy: 1011

Christian Johann KRÖNER (1838-1911)

Nr katalogowy: 1011

Dziki w lesie, 1891

olej, karton naklejony na tekturę; 68 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ch. Kröner Duss [eldorf] 91.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł