Nr katalogowy: 49

Włodzimierz DMYTRYSZYN (1905-1992)

Nr katalogowy: 49

Śniadanie na trawie

olej, płyta; 49,5 x 65 cm;
sygn. l. d.: W. Dmytryszyn.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł