Nr katalogowy: 51

Saturnin ŚWIERZYŃSKI (1820-1885)

Nr katalogowy: 51

Spotkanie, 1854

olej, tektura; 39 x 47 cm;
na odwrocie nalepka wiedeńskiego składu materiałów malarskich W. Kollera
estymacja: 8 000 - 10 000 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł