Nr katalogowy: 48

Jan Chrzciciel LAMPI Młodszy (1775-1837) - przypisywany

Nr katalogowy: 48
Portret Ferdynanda Higersbergera z żoną Anną z Masłowskich
olej, płótno dublowane; 175,5 x 137 cm.