Nr katalogowy: 47

Stanisław CHLEBOWSKI (1835-1884)

Nr katalogowy: 47

Scena historyczna

olej, płótno dublowane na wosk; 130 x 103 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: S. Chlebowski / 1862. Paryż r.;
estymacja: 80 000 - 100 000 zł