Nr katalogowy: 24

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 24
Żniwiarka
olej, tektura; 67 x 97 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: W. Wodzinowski.