Nr katalogowy: 23

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

Nr katalogowy: 23

Targ, 1936

olej, płótno naklejone na tekturę; 64,5 x 90 cm;
sygn. i dat. p. d.: FPautsch / 36;
estymacja: 28 000 - 33 000 zł
Cena oferowana 25 000 zł