Nr katalogowy: 22

Henryk SZCZYGLIŃSKI (1881-1944)

Nr katalogowy: 22
Po śnieżycy
olej, tektura; 26 x 28,8 cm;
sygn. p. d.: H. Szczygliński;
Cena sprzedaży 3 200 zł