Nr katalogowy: 17

Roman KRAMSZTYK (1885-1942)

Nr katalogowy: 17
Martwa natura [Martwa natura z winogronami], ok. 1912
olej, tektura; 56 x 76,5 cm;
sygn. p. g.: R. Kramsztyk

Lit. obrazu: