Witold - K (ur. 1932)
Nr katalogowy: 344
Sylwetki, 1960
olej, płótno, 80 x 138 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K-60
olej, płótno, 80 x 138 cm;
na licu napis ołówkiem: Przyjęty przez / komisję ART 12. XII 60