Ryszard GRZYB (ur. 1956)
Nr katalogowy: 340
Mała czarna głowa nosorożca, 1991
olej, płótno, 80 x 95 cm;
opisany na odwrocie: Ryszard Grzyb / Mała czarna /
głowa nosorożca / 80 x 95 cm 1991