Włodzimierz WARULIK (ur. 1953)
Nr katalogowy: 309
Łyżwiarka 2008
akyl, płótno, 110 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Warulik '08
akyl, płótno, 110 x 130 cm;
opis autorski na odwrocie: "ŁYŻWIARKA" / acryl 110 x 130 cm/ Warulik, 2008r. / WŁODEK WARULIK / PL