Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Nr katalogowy: 302
Notatka o sztuce nr 294, 2003
olej, płótno, 33 x 24 cm;
opisana na odwrocie
olej, płótno, 33 x 24 cm; opisana na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 294 / 33 X 24 / 2003;
reprodukowany w Katalogu wystawy Malarstwo Polskie XXI wieku, Zachęta 2006, s. 140