Nr katalogowy: 647
Para figurek porcelanowych
- figurka dziewczynki z kotem: porcelana, farby naszkliwne; wys. 7 cm; sygn. na spodzie zielenią: Ćmielów; napis ręcznie mal. A. W. / Dec 5 R O.