Nr katalogowy: 218

Stanisław DOBRZAŃSKI

Nr katalogowy: 218

Słoneczniki w wazonie

olej, płótno; 70 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Dobrzyński.