Stanisław DOBRZAŃSKI
Nr katalogowy: 218
Słoneczniki w wazonie
olej, płótno; 70 x 55 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: S. Dobrzyński.
sygn. p. d.: S. Dobrzyński.